Nauczyciele

Wykaz nauczycieli Szkoły Podstawowej w Dziwnowie                            

w roku szkolnym 2017/2018

Monika Hołdyńska– dyrektor szkoły

  1. Bieć Kamila – język polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  2. Bojzan Anna – język angielski
  3. Dudka Bożena – biblioteka
  4. Dzięcioł Agnieszka – religia, WŻR
  5. Gliczyńska Iwona – biologia, chemia, technika
  6. Grela Sabina – wychowanie fizyczne, świetlica
  7. Gutowski Rafał – świetlica, informatyka, biologia, przyroda, matematyka
  8. Jabłonowska-Naumuk Beata – zajęcia rewalidacyjne, nauczanie indywidualne
  9. Janawa Małgorzata – pedagog, WŻR, doradztwo zawodowe
  10. Janawa Jerzy – wychowanie fizyczne, fizyka
  11. Klimecka Renata – nauczanie początkowe, muzyka
  12. Kowalska Beata – język angielski
  13. Krzewina-Pelasik Anna – nauczanie początkowe, zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym
  14. Łapka Renata – język polski, historia
  15. Ławrynowicz-Wiśniewska Janina – matematyka
  16. Nieroda-Kowal Anna – język niemiecki, informatyka
  17. Płosaj Norbert – matematyka, fizyka
  18. Raźniecki Andrzej – geografia
  19. Romańczyc Mirosława – plastyka, informatyka, technika, zajęcia artystyczne
  20. Szumna Małgorzata – nauczanie początkowe, etyka
  21. Szymańska Małgorzata – nauczanie początkowe
  22. Tomczak Agnieszka – wychowanie fizyczne, świetlica
  23. Trojak Agata – język polski, logopedia
  24. Trzebińska-Brzezińska Ewa – nauczanie początkowe, biblioteka
  25. Wesołowska Anna – przyroda, matematyka, biologia
  26. Winiarska Teresa – religia, zajęcia rewalidacyjne
  27. Włodarczyk Renata – historia, WOS, język polski, etyka
  28. Wolniakowski August – wychowanie fizyczne, świetlica

Wykaz nauczycieli Szkoły Podstawowej w Dziwnowie                            

w roku szkolnym 2016/2017

Brzozowska Barbara– dyrektor szkoły

Klasy I- III

1.Trzebińska- Brzezińska Ewa –edukacja wczesnoszkolna

2.Krzewina- Pelasik Anna– edukacja wczesnoszkolna

3.Szymańska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe

4.Klimecka Renata– edukacja wczesnoszkolna, muzyka

  1. Małgorzata Szumna –   edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe, etyka

Klasy IV- VI

  1. Bojzan Anna – język angielski
  2. Brzozowska Barbara–  język polski
  3. Dzięcioł Agnieszka – religia
  4. Dudka Bożena–  biblioteka
  5. Grela Sabina –  wychowanie fizyczne
  6. Gutowski Rafał –  przyroda, świetlica
  7. Herezo- Kaznowska Zdzisława– pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
  8. Jabłonowska- Naumuk Beata–  nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne indywidualne
  9. Kowalska Beata – język angielski
  10. Łapka Renata język polski, historia i społeczeństwo
  11. ŁawrynowiczWiśniewska Janina – matematyka
  12. Nieroda – Kowal Anna– język niemiecki
  13. Romańczyc Mirosława–  zajęcia komputerowe,  zajęcia techniczne,  plastyka
  14. Trojak Agata – język polski, zajęcia logopedyczne
  15. Wesołowska Anna– przyroda, matematyka
  16. Winiarska Teresa – religia, zajęcia kompensacyjno- korekcyjne
  17. Wolniakowski August – wychowanie fizyczne, świetlica

 Wykaz nauczycieli Szkoły Podstawowej w Dziwnowie                            

w roku szkolnym 2015/2016

Brzozowska Barbara– dyrektor szkoły

Klasy I- III
1.Trzebińska- Brzezińska Ewa –edukacja wczesnoszkolna

2.Krzewina- Pelasik Anna edukacja wczesnoszkolna , zajęcia rewalidacyjne

3.Milczarek Ewa – edukacja wczesnoszkolna, plastyka

4.Szymańska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe

5.Klimecka Renata– edukacja wczesnoszkolna, muzyka

6. Małgorzata Szumna –   edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe, zajęcia z etyki

7. Romańczyc Mirosława–  edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe,  zajęcia techniczne,  BRD

Klasy IV- VI
1. Brzozowska Barbara  język polski

2. Anna Nieroda – Kowal– język niemiecki

4. Dzięcioł Agnieszka – religia

5. Grela Sabina –  wychowanie fizyczne

6. Jabłonowska- Naumuk Beata–  nauczanie indywidualne- pedagogika specjalna, kierowniczka  świetlicy

7. Łapka Renata język polski, historia i społeczeństwo

8. ŁawrynowiczWiśniewska Janina – matematyka

9. Trojak Agata – język polski, zajęcia logopedyczne

10. Wesołowska Anna– przyroda, matematyka

11. Winiarska Teresa – religia, zajęcia kompensacyjno- korekcyjne

12. Wolniakowski August – wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

13. Dudka Bożena–  biblioteka

14. Herezo- Kaznowska Zdzisława– pedagog, wychowanie do życia w rodzinie

16.Beata Kowalska– język angielski

17.Gutowski  Rafał –  przyroda, matematyka

18. Bojzan Anna – język angielski